FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Ostrava
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Robot Yumi jako kontrolor kvality


Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho exponátu na stánku našich partnerů firmy ABB během Mezinárodního strojírenského veletrhu.

Představíme Vám ukázku systému, který nahrazuje vizuální a funkční kontrolu výkonových relé modulů pro vazební členy. Vizuální kontrola je založena na sérii kamer a software, který na základě algoritmů strojového vidění detekuje výrobní vady. Funkce modulu je následně ověřena založením do testovací patice, která ověří vyžadované vlastnosti. Přesná manipulace je zajištěna kolaborativním robotem YUMI jehož sedm stupňů volnosti umožňuje tříosé natočení zkoumaného prvku před kamerou v taktu nastaveném výrobcem a to bez investic do dodatečného zabezpečení prostoru robota.

 < Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již 20 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up