FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Ostrava
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Nové switche JetNet-3205G


Korenix přišel na trh s novým průmyslovým nemanažovatelným gigabitovým switchem. Model je vyráběn s 5 porty a bude dostupný ve čtyřech provedeních. Plně metalický, dále osazen jedním optickým portem LC a také v kombinaci s PoE (Power over Ethernet). Switch je ideální pro aplikace s požadavkem na velký přenos dat. Vysoký výkon s funkcí Jumbo frame až 9K bytů.
První model Jetnet 3205G má standartní metalické porty a přenos dat s rychlostí 10/ 100/ 1000Mb.
Rozsah napájení 10-60 VDC. Druhý model Jetnet 3205GP umí funkci PoE. Model má 4 PoE porty a jeden metalický pro připojení na Uplink. Vše s přenosovou rychlostí 10/ 100/ 1000Mb. Switch splňuje PoE standart IEEE802.3af/at s výkonem až 30W na portu. Nutnost napájení switchem v rozsahu 
44-57 VDC.
Další switche Jetnet 3205G-1F a Jetnet 3205GP-1F. Switch jsou osazeny jedním optickým portem s konektorem LC. Technologie umožňuje flexibilitu při výběru SFP transceiveru pro různé vzdálenosti optického přenosu. Přenos po optice je pouze gigabitový. Switche s optikou jsou ideální pro zapojení bod-bod nebo do hvězdy.
Zařízení je určeno do průmyslového prostředí a s širokým rozsahem pracovních teplot -40°až 75°C. Splňuje požadavek na redundantní napájení. Osazen LED indikátory pro napájení, alarmy, ethernetové porty a připojení na PoE. Šasi je z kovu s krytím IP31. Primárně určeno na DIN lištu. Disponuje certifikaci EMC pro použití na železnici. Norma EN50121-4. Záruka na switch 5 let.

 

 

 

Naleznete v našem e-shopu< Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up