FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Ostrava
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Nový článek v technickém magazínu


Moduly DRAM s rozšířenou teplotou pracují v rozsahu −40° C až 85 ° C. Tyto moduly jsou navrženy tak, aby se vypořádaly s drsnými environmentálními podmínkami, jako jsou aplikace ve vozidlech, továrnách, sítích a venkovních stáncích, stejně jako v oblasti bezpečnostních složek a armády.

Více se dočete v našem novém článku v technickém magazínu: Definice rozšířené teploty pro průmyslové paměti. < Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up