FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Ostrava
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Nová verze M2Web od eWON


Společnost HMS Networks nyní uvádí novou verzi služby M2Web, která umožňuje uživatelům produktů Ewon® Flexy nepřetržitě monitorovat klíčové indikátory výkonnosti (KPI) vzdálených strojů. Výrobci strojů a koncoví uživatelé mohou díky novému intuitivnímu a responzivnímu, mobilním zařízením přizpůsobenému grafickému rozhraní získat ze standardních PC, tabletů nebo chytrých telefonů plný dohled nad instalovanými zařízeními a schematický náhled na topologii všech propojených strojů.
 
 

Možnost rychle zkontrolovat stav strojů je pro jejich výrobce a uživatele stále důležitější. Ovšem plnohodnotná řešení IIoT jsou často příliš složitá a jejich implementace je časově náročná a nákladná. Společnost HMS zacílila na tuto situaci svou inovativní službou M2Web, která je zdarma příslušenstvím všech produktů Ewon Flexy registrovaných v zabezpečené cloudové platformě Talk2M®.

Na službě M2Web uživatelé ocení zabezpečený přístup z mobilních zařízení, vycházející z webového prohlížeče, ke všech vzdáleným strojům vybaveným produkty Ewon Flexy. Uživatel se k ní může připojit ze vzdáleného terminálu HMI, webového serveru, PC, operátorského panelu apod. M2Web nevyžaduje instalaci žádného softwaru - uživatel jednoduše otevře standardní prohlížeč. V M2Web jsou informace prezentovány v moderním responzivním grafickém rozhraní, a pro celkový přehled o instalovaných strojích v provozu je k dispozici také schéma topologie. 

Zcela nové funkce KPI umožňují uživatelům snadno získávat aktuální informace o technickém stavu a výkonnosti všech připojených zařízení. Uživatel pro každé zařízení Ewon Flexy jednoduše definuje výběrem parametrů v databázi proměnných až šest požadovaných KPI. Každý ukazatel KPI vizuálně zobrazuje svůj alarmový stav: modrá je pro běžný provoz, žlutá pro varování a červená pro alarm.

Služba M2Web není jen snadnou možností pro výrobce strojů sledovat z jednoho místa ukazatele KPI jeho zařízení, ale je to velmi šikovný nástroj i pro koncové uživatele. Výrobci strojů mohou dát službu M2Web snadno k dispozici koncovým uživatelům, a umožnit jim tak využívat ji jako snadný monitorovací nástroj, včetně sumarizovaného pohledu na všechny připojené stroje v závodě.

Služba M2Web, která využívá osvědčenou zabezpečenou cloudovou platformu Talk2M od HMS Networks, dává výrobcům strojů i koncovým uživatelům novou možnost nepřetržitého přístupu k instalovaným strojům z jakýchkoliv zařízení – z PC, tabletů nebo chytrých telefonů. Díky sledování klíčových informací, jež jsou dostupné v M2Web, může uživatel zabránit přerušení výroby a zlepšit její produktivitu.
 

Manuál konfigurace KPI ke stažení zde.

Pro více informací navštivte www.ewon.biz a články báze znalostí v www.ewon.biz/support.

 


 


O firmě HMS Networks
Společnost HMS Networks je přední nezávislý dodavatel produktů pro průmyslovou komunikaci a průmyslový internet věcí. Vyvíjí a dodává produkty pod značkami Anybus®, Ixxat® and Ewon®. Prostřednictvím dceřiné firmy Intesis jsou nabízena i řešení pro komunikaci v systémech automatizace budov. Vývoj a výroba jsou realizovány v sídle firmy v Halmstadu ve Švédsku a v závodech v Ravensburgu v Německu, Nivelles v Belgii, Igualadě ve Španělsku a Wetzlaru v Německu. Místní obchodní zastoupení a podpora jsou zajišťovány kancelářemi v Německu, USA, Japonsku, Číně, Singapuru, Itálii, Francii, Švýcarsku, Španělsku, Indii, Británii, Švédsku, Finsku, Jižní Koreji a SAE, stejně jako prostřednictvím celosvětové sítě distributorů a partnerů. HMS zaměstnává více než 600 lidí a udává obrat eur 1,366 miliónů SEK (2018). Společnost HMS je vedena na burze ve Stockholmu (NASDAQ OMX), kategorie Mid Cap, Information Technology.< Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up