FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Ostrava
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

JetWave 2111/2411


Přehled
Vzhledem k tomu, že se technologie IIoT (Industria lnternet of Things) či komunikace M2M (Machine to Machine) stále rozšiřují je připojení do mobilní sítě skvělým řešením. Celosvětové pokrytí mobilních sítí poskytuje datové spojení k jinak nedostupným zařízením. V mnoha případech se jedná o stroje, které lze připojit pomocí IoT routerům. Ty lze aplikovat ve vzdálených lokalitách či místech se špatnou dostupností. Přenos data z koncových zařízení či datových senzorů je dnes jednodušší než kdy předtím. Průmyslové IIoT routery či gatewaye jsou výhodou moderního průmyslu.
Korenix JetWave 2111/2411 je efektivní, nízkonákladový datový router, který je vhodný pro spolehlivé připojení do sériových zařízení či připojení do Ethernetové sítě skrz mobilní spojení. 
Řada routerů JetWave 2111/2411 je určena pro dva typy aplikací. S nízkou propustností dat, tedy kategorií LTE CAT 1, která je implementována u modelu JetWave 2111. Maximální rychlost stahování (download) dat je 10Mbps, nahrávání (upload) 5Mbps. Výkonnější model JetWave 2411 s vysokorychlostní datovým přenosem kategorie LTE CAT. 4, která komunikuje rychlosti stahování (DL) až 150Mbps, u nahrávání (UL) až 50Mbps.

Ve srovnání s konkurenčními routery JetWave 2111/2411 přináší následující výhody:

LTE Band 28 – umí speciální frekvenční pásmo LTE band 28 (700Mhz). Speciální požadavek u zemí jako je Austrálie či Francie. Využíván pro vzdálený monitoring či vodní hospodářství.
Digitální snímače I/O – zařízení dokáže monitorovat externí vstupy pomocí digitálních vstupů (DO). Pomocí digitální výstupů (DI) lze spustí relé, a to v případě, že dojde k události.
GPS – funkce GPS je podporována, avšak není standardní součástí přístroje. Pouze na vyžádání. Aktuální zeměpisná šířka a délka je zobrazena na vestavěné mapě Google v nastavení routeru.
Management zařízení – Funkce MIB pomáhá při nastavení více jednotek Jetwave najednou. Např. pomocí SNMP. Navíc skrze web UI, CLI řádku. Dále pomocí PC programů Korenix NMS, View, Mobile Manager.


Významné funkce:

LTE spojuje IIoT
Spojení LTE poskytuje stabilní, rychle, a hlavně stále rostoucí síťové pokrytí. Jetwave je dostupný v Kategorie LTE Cat.1 a LTE Cat. 4..

Jednoduchý protokol MQTT
„MQTT“ je extrémně jednoduchý komunikační protokol. Navržen pro omezená zařízení, pro sítě s malou šířkou datového pásma, vysokou latencí a nestabilní spojení.

Zabezpečené spojení
Vestavěný Firewall na routeru zajistí ochranu před vniknutím z veřejné sítě do sítě privátní. Aktivací VPN spojení zajišťujete bezpečný přenos dat skrze šifrovaný VPN tunel.

Průmyslové zpracování 
Malé šasi o rozměru 100 x 100 x 35 mm je vhodné pro aplikaci v různých stísněných prostorech. Široký rozsah provozních teplot od -40° až +70 °C má velké využití. Podpora digitálního vstupu / výstupu pro externí připojení ke koncovým zařízením.< Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up