FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Ostrava
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

JAKOU TECHNOLOGII SSD ZVOLIT


Při volbě vhodného polovodičového disku je několik parametrů, které je nutno zvážit. Kromě mechanického provedení, je asi nejdůležitější parametr: typ použitých čipů.
V naší nabídce SSD od společnosti Innodisk nabízíme čtyři varianty. SLC (používané u průmyslových SSD), iSLC (označujeme jako poloprůmyslové), MLC a TLC 3D2 (primárně určené pro spotřební elektroniku).

Více se dočtete  zde v našem technickém magazínu.

 < Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již 25 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up