FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Ostrava
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Amper 2019


Po krátké pauze se znovu vracíme na veletrh AMPÉR, tentokrát se společným stánkem s firmou Microsys. 
Společná instalace reaguje na nejnovější trendy v průmyslu – využití cloudových služeb ke správě prostředků, vzdálené údržbě, a predikci poruch. Pod heslem „HMS a Promotic - dokonalá symbióza HW a SW“ prezentujeme komplexní systém kompatibilního hardwaru a softwaru pro tyto účely. Společnost HMS, kterou v ČR zastupujeme od roku 2005 nabízí produkty Ewon pro vzdálený přístup a monitorování, který lze efektivně propojit se SCADA systémem Promotic. 
Na stánku uvidíte produkty pro průmyslovou komunikaci a IIoT od předního světového výrobce HMS Industrial networks.
Představíme Vám produkty eWON pro vzdálenou správu strojů, Anybus převodníky průmyslových sběrnic a produkty značky IXXAT pro komunikaci s technologiemi CAN, CAN FD, CANOpen.

Srdečně vás zveme k návštěvě našeho stánku v hale V číslo 5.14.

Veletrh se koná od 19. 3. – 22. 3. 2019 na brněském výstavišti< Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již 20 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up