FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Ostrava
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Průmyslová komunikační brána řady Jetwave 2714G LTE / WIFI


Společnost Korenix s potěšením představuje novou sérii datových routerů – JetWave 2714G LTE / WIFI PoE Gateway. Technologie nabízí flexibilitu, spolehlivost a jednoduchost záložního spojení datové sítě.  Gigabitový router Jetwave 2714G s možnosti zapojení do optické sítě je ideálním řešením pro silniční aplikace s požadavky na vysokorychlostní datový přenos. 

Série JetWave 2714G LTE / WIFI je vybaven dvěma gigabitovými 802.3at PoE porty, dvěma optickými 100 / 1000Base-X SFP vláknovými porty a přepínačem rychlosti LAN. PoE funkce zařízení IEEE 802.3at podporuje až 30 W na portu a 60W na zařízení. Flexibilita zařízení může být do značné míry vylepšena přenosem dat a zároveň podporuje napájení kamer stejným kabelem. Navíc podporuje technologii LTE (Long Term Evolution) s maximální propustností 100M Downlink a 50M Uplink, 
což vede k jejímu vysokému výkonu na směrování Ethernet a LTE. Sloty na dvě SIM karty poskytuje další zálohu spojení s poskytovatelem mobilní sítě. Systém zajišťuje nepřetržitou komunikaci přes mobilní sítě.
 
 

 

Technická specifikace řady - JetWave 2714 LTE / WIFI:

 • Technologie Long Term Evolution (LTE), 2x2 DL-MIMO, max. 100MDL / 50M UL
 • 2x Gigabit 802.3at PoE porty a 2x 100/1000Base-X SFP vláknové porty, přepojování LAN
 • Zařízení IEEE 802.3at Power Source, až 30W na port, Protokol detekce partnerů Link, Power budget control, PD Auto Reset
 • Rychlý Super Ring (RSR), 256 VLAN a QoS lze integrovat s naším řízeným přepínačem
 • Podpora LAN k LTE NAT Routing, Dual SIM Redundance, RSR Redundantní brána, Virtual Router Redundancy Protocol (VRRP)
 • NAT / Firewall / DMZ a zabezpečené připojení VPN
 • Podpora komunikace s OPCuA pro průmyslovou komunikaci M2M, 
 • SNMPv2c / v3 pro NMS, LLDP, Mobile IP Management
 • Redundantní napájení – 54 VDC, 
 • Provozní teploty -40 ~ 75 ° C
 • Certifikace FCC, CE RED, EN 50121-4


< Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již 20 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up