FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Ostrava
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner s textem
  • JetWave 2714G
  • YUMI jednička na trhu
  • All for CAN

Proč s námi?


Přinášíme moderní řešení pro Vaší výrobu

Za poslání naší firmy považujeme kvalifikovanou podporu systémových integrátorů a dodavatelů řešení v oblasti průmyslu a telekomunikací. Dodáváme průmyslovou výpočetní techniku na bázi PC a veškeré komponenty pro výstavbu datových komunikací v průmyslovém prostředí. Dodávky podporujeme vývojem a instalací specializovaného softwaru.

Nejdůležitější krédo: Věříme, že otevřenost a poctivost jsou základem každého dobrého vztahu, obchodního i osobního.

Jsme pružná a dynamická firma orientovaná na co nejlepší služby našim zákazníkům. Již dvacet let se pohybujeme v prostředí průmyslových podniků, známe jej a víme, co se v něm musí a co nesmí. Věříme v budoucnost počítačů, robotiky a dalších moderních technologií a tímto směrem naši firmu dál rozvíjíme. Máme přátelské a vysoce kvalifikované zaměstnance, se kterými se budete rádi znovu setkávat.

VÝVOJ SPECIALIZOVANÉHO SOFTWARU
Máme vlastní softwarové vývojové oddělení. Dokážeme tak podpořit dodávky průmyslové výpočetní techniky vývojem  specializovaného softwaru šitého na míru konkrétních aplikací.

 

ŠPIČKOVÁ TECHNICKÁ PODPORA
Naši školení pracovníci poskytují špičkovou technickou podporu na veškeré námi dodávané produkty. Pravidelně se účastní  různých školení u našich dodavatelů. My sami pořádáme odborná školení pro naše zákazníky.

 

BEZPLATNÉ ZÁPŮJČKY PRODUKTŮ
Využijte naší služby bezplatné zápůjčky výrobku. Můžete si tak odzkoušet naše produkty ve vašich aplikacích, ověřit výkonnost,  odladit software apod. S žádostí o zápůjčku se prosím obraťte na kteréhokoli našeho pracovníka.

 

VLASTNÍ SKLAD A SERVISNÍ CENTRUM
V Ústí nad Labem disponujeme vlastním skladem a servisním střediskem, abychom mohli co nejvíce zkrátit čas dodávek, případně servisních zásahů.

 

PROVĚŘENÍ DODAVATELÉ
Kvalita dodávaných výrobků je velkou měrou ovlivněna kvalitou nakupovaných výrobků. Z toho důvodu vytváříme s našimi  dodavateli pracovní vztahy vedoucí k neustálému zlepšování kvality nakupovaných výrobků a mechanismy pro zabránění sporů o kvalitu.

 


< Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již 20 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up