FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Ostrava
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1
O nás
Pracovní pozice
Členství v asociacích
Vzdělávání zaměstnanců
Systém kvality
Obchodní podmínky
Konfliktní minerály (3TG) - politika společnosti
Operační program

Rozšiřujeme náš firemní tým a hledáme ty nejlepší uchazeče na pozici:

Obchodní zástupce / manažer produktů pro systémy synchronizace času

Náplň práce:

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí pro moderní technické aplikace
  • udržování a rozvíjení stávajících obchodních kontaktů
  • prezentace návrhů technického řešení (ve spolupráci s realizačním týmem)
  • spolupráce na obchodní a marketingové strategii společnosti

Místo práce: kancelář Praha nebo Ústí nad Labem

Nabízíme:

  • motivační finanční ohodnocení
  • služební automobil
  • zaměstnanecké bonusy, notebook, mobilní telefon...
  • perspektivní a samostatnou práci v neformálním a inspirujícím prostředí úspěšné firmy
  • kontakt s nejmodernější technikou a zajímavými lidmi
  • příležitost k seberealizaci, osobnímu rozvoji a vzdělávání (semináře a školení v ČR i zahraničí)

Požadavky a předpoklady:

  • minimálně středoškolské vzdělání nejlépe technického směru
  • přiměřené technické znalosti z oblasti počítačových sítí
  • praxe na obchodní pozici výhodou
  • schopnost základní komunikace v AJ případně NJ (pro orientaci v dokumentaci k výrobkům)
  • orientace na zákazníky a výsledky
  • dobré obchodní a prezentační dovednosti, zodpovědnost, samostatnost
  • řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat

Jedná se o práci v trvalém pracovním poměru. Nástup možný ihned.

Kontakt:

Ing. Tomáš Friml
mob.: +420 603 264 183
email: friml@fccps.cz

Eshop
Forum
Magazín
Kalalog
Kalalog

Již 20 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up