FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Ostrava
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Pozvánka na workshop - Vzdálená správa


Zveme Vás na první z řady workshopů pořádaných společností FCC průmyslové systémy za podpory společnosti HMS. Tentokrát bude zaměřen na vzdálený přístup k zařízení pomocí produktů eWON od společnosti HMS. 

Pro koho je workshop určen:
pro všechny, kteří řeší vzdálenou správu zařízení pro servisní účely, predikci poruch strojů, vzdálené zprovoznění a nastavení zařízení, nebo obecný monitoring technologie kdekoli na světě

Jak bude workshop probíhat: 
workshop bude probíhat interaktivně, každý účastník bude mít k dispozici eWON Cosy. Přednášející provede účastníky kompletním zprovozněním zařízení eWON a jeho připojení ke vzdálenému zařízení. V případě zájmu si můžou účastníci přinést vlastní PLC které budou chtít vyzkoušet ve spojení s eWON.

Využijte jedinečnou příležitost se seznámit s možnostmi vzdáleného přístupu k zařízení, naučit se kompletně konfigurovat produkty eWON a vyzkoušet jeho konektivitu s různými zařízeními. 

A to není vše, pokud během workshopu dospějete k názoru, že toto je to pravé zařízení pro Vás, budete mít možnost si Váš čerstvě nakonfigurovaný eWON odnést za zvýhodněnou cenu 5 900,- Kč.

Účast na workshopu zdarma!

Termín: 18. 1. 2018
PARK HOLIDAY HOTEL
SALONEK 2
Květnového povstání 194 
103 00 Praha 10 - Benice

Registrovat se můžete e-mailem (houdek@fccps.cz), 
telefonicky (+420 472 774 173) nebo pomocí formuláře:< Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již 20 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up