FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Ostrava
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Novinka na trhu Jetnet 5210G


Společnost Korenix přichází s novým, dlouho očekávaným průmyslovým switchem Jetnet 5210G. 
Ten bude do budoucna náhradním řešením modelu Jetnet 4508f. Původní velmi úspěšná a oblíbená verze bude nově nahrazena vyspělejší technologií gigabitového přenosu dat po optické vlákně. Jetnet 5210G s kombinací optického přenosu zastává schopnost připojit až 8 ethernetových portů, což umožňuje nové a širší možnosti zapojení. 
Podporuje varianty různého zapojení topologie sítě, např. přenos dat po optickém kruhu jako páteřní síť v kombinací metalického spojení s koncovými zařízeními. Switch Jetnet 5210G je vybaven vyspělými nástroji pro zabezpečení a nastavení redundantní sítě – MSR (Multiple Super Ring), dále funkce ITU T G.8032 ERPS, RSTP, MSTP, Super Chain, ERPS V2. Manažovatelný switch Jetnet 5210G podporuje funkci Layer 2 a disponuje funkcí COMBO (SFP nebo RJ-45). Korenix switche jsou všeobecně populární díky skvělým výsledkům v případě obnovení datového spojení. Během obnovení výpadku dosahují skvělých časových hodnot v řádu několika milisekund. 
Optický přenos u nového switche Jetnet 5210G podporuje široké variace SFP transceiverů s přenosovou rychlostí 100Mb či 1000Mb za sekundu. Varianta SFP typu Single-mode na velmi dlouhé vzdálenosti do 120km či SFP Multi-mode do 5 km. Dále technologie SFP BIDI do 60km, která pomoci dvou vlnových délek zvládne komunikaci i po jednom optickém kabelu. Jetnet 5210G podporuje funkce DDM (Digistal Diagnostic Monitoring) používaný ke sledování kvality optického spojení. Další funkci Hot-swap, což urychluje manipulaci a výměnu SFP během provozu. 
Switch Jetnet 5210G je určen do drsných pracovních podmínek s požadavky na nejvyšší spolehlivost, má robustní kovové šasi a zvládá provoz v extrémních provozních teplotách -40 až 75°C. Zařízení je vyráběno s požadavkem na široký rozsah napájení, tedy 10 až 60 V DC.  Switch bude prodáván s 5letou zárukou.

 



< Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již 20 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up