Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.

≡ MENU

tel.: +420 472 774 173

Kontakty

Úvod Kontakty

Sídlo společnosti (fakturační adresa):

FCC průmyslové systémy s.r.o.
Čimická 818/86     
182 00  Praha 8

email: info@fccps.cz

Zapsáno u rejstříkového soudu
v Praze v oddílu C,
ve složce číslo 116555

IČO: 25044516
DIČ: CZ25044516

pro platby v CZK
bankovní spojení: KB Praha 1
číslo účtu: 3095370277/0100
IBAN: CZ86 0100 0000 0030 9537 0277

pro platby v EUR
bankovní spojení: Fio, družstevní záložna
číslo účtu: 2600073499/2010
IBAN: CZ08 2010 0000 0026 0007 3499
 

Kancelář v Praze:

FCC průmyslové systémy s.r.o.
Čimická 818/86     
182 00  Praha 8     

mob.: +420 472 774 173     
e-mail: info@fccps.cz

Distribuční a servisní centrum
v Ústí nad Labem:

FCC průmyslové systémy s.r.o.
SNP 2443/8 
400 11 Ústí nad Labem

tel.: +420 472 774 173
fax: +420 472 772 115
e-mail: info@fccps.cz

Kancelář v Ostravě:

FCC průmyslové systémy s.r.o.     
28. října 3346/91     
702 00 00  Ostrava     
      
mob.: +420 737 973 299     
e-mail: samek@fccps.cz

Slovenská republika,
FCC priemyselné systémy s.r.o.

sídlo společnosti a kancelář:
FCC priemyselné systémy s.r.o.
Boženy Němcovej 8
811 04 Bratislava

tel.: +421 911 950 449
email: info@fccps.sk

IČO: 35862718
IČ DPH: SK2020249033
bankovní spojení: Fio, družstevní záložna
číslo účtu: 2600073499/8330
IBAN: SK1983300000002600073499

Naše pobočky

xx

Obchodní tým - oblast Čechy

Ing. Tomáš Friml
vedoucí obchodního týmu

tel.: +420 472 774 173
mob.: +420 603 264 183
email: friml@fccps.cz

Jaroslav Hataš
obchod

tel.: +420 472 774 173
mob.: +420 731 124 400
email: hatas@fccps.cz

Obchodní tým - oblast Morava a Slovensko

Ing. Jiří Brusch, BBA
vedoucí obchodního týmu

mob.: +420 603 509 790
email: brusch@fccps.cz

Ing. Jakub Samek
obchod

mob.: +420 737 973 299
email: samek@fccps.cz

Ing. Michal Rábek
obchod

mob.: +421 911 950 449
email: rabek@fccps.sk

Obchodník pro strojové vidění

Ondřej Jukl
obchod

tel.: +420 472 774 173
mob.: +420 731 143 720
email: jukl@fccps.cz

Sídlo společnosti - Praha

Ing. Otto Havle, CSc., MBA
ředitel společnosti

mob.: +420 603 264 179
email: havle@fccps.cz

Distribuční a servisní centrum - Ústí nad Labem

Michal Houdek
marketing

tel.: +420 472 774 173
mob.: +420 731 637 576
email: houdek@fccps.cz

Petra Čepičková
nákupní oddělení

tel.: +420 472 774 173
mob.: +420 602 517 570
email: cepickova@fccps.cz

Jaroslav Paprčka
vedoucí skladu a expedice

tel.: +420 472 774 173
mob.: +420 603 265 144
email: paprcka@fccps.cz

Bc. František Ryšánek
obchodně technická podpora

tel.: +420 472 774 173
mob.: +420 736 630 449
email: rysanek@fccps.cz

Radka Helvichová
asistentka

tel.: +420 472 774 173
mob.: +420 603 265 143
email: helvichova@fccps.cz

Jan Ondrůšek
vedoucí montáže a servisu

tel.: +420 472 774 173
mob.: +420 604 113 131
email: ondrusek@fccps.cz

Petr Postl
servisní technik

tel.: +420 472 774 173
mob.: +420 603 525 260
email: postl@fccps.cz

Miloslava Kalábová
účetní

tel.: +420 472 774 173
mob.: +420 736 630 373
email: kalabova@fccps.cz

Realizace

Petr Vykus
vedoucí realizace

tel.: +420 472 774 173
mob.: +420 603 265 142
email: vykus@fccps.cz

Ing. Milan Šťovíček
technická podpora

mob.: +420 604 284 762
email: stovicek@fccps.cz

František Nedbal
technická podpora

mob.: +420 739 682 299
email: nedbal@fccps.cz

Ing. Petr Martínek
vedoucí softwarového oddělení

mob.: +420 734 526 021
email: martinek@fccps.cz

Ing. Adam Plháček
vývoj software

mob.: +420 603 265 147
email: plhacek@fccps.cz

Ing. František Vlas
vývoj software

mob.: +420 724 055 948
email: vlas@fccps.cz

Ing. Pavel Rada
vývoj software

mob.: +420 774 903 608
email: rada@fccps.cz

Bc. Jan Prelovský
konstruktér

mob.: +420 724 031 554
email: prelovsky@fccps.cz

Jan Kacafírek
konstruktér

mob.: 727 947 157
email: kacafirek@fccps.cz

Kryštof Endler
elektrotechnik

mob.: +420 730 696 024
email: endler@fccps.cz