FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Ostrava
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

Komunikace

Modemy, GSM modemy, 3G routery, převodníky rozhraní, opakovače adalší prvky pro komunikaci v průmyslovém prostředí. Používají se hlavně pro dálkový monitoring neobsluhovaných systémů, pro spojení s mobilními zařízeními a instalaci dočasných zařízení.

Koupit v eshopu

Datové sítě založené na sériové komunikaci RS- 232/422/485 mají v průmyslovém řízení stále své nezastupitelné místo. Proto nabízíme ucelený soubor komunikačních prostředků nutných pro jejich budování a provoz. Stejně tak i GSM, GPRS a SMS technologie si rychle našly cestu do průmyslových aplikací. Používají se hlavně pro dálkový monitoring neobsluhovaných systémů, pro spojení s mobilními zařízeními a instalaci dočasných zařízení mimo dosah pevných komunikačních linek.

Základní vlastnosti:

  • Dial-Up modemy a modemy
  • pro pronajaté linky
  • Optické modemy
  • GSM modemy
  • 3G routery
  • Převodníky rozhraní a opakovače


< Zpět na produkty
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již 20 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up