FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Ostrava
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop

Jednoúčelové stroje


Vyvíjíme a stavíme jednoúčelové stroje se zaměřením na kontrolu kvality výroby nebo, automatickou montáž.
Stroje mohou být určeny k samostatné instalaci s plněním ze zásobníků, nebo mohou být součástí výrobní linky se synchronizovaným operačním cyklem.
Naší specializací jsou stroje pro montáž nebo kontrolu drobných součástek a montážních celků pracující v krátkém operačním cyklu a konstruované pro třísměnný provoz s kapacitou tisíců operací za směnu.
Na přání zákazníka stroje vybavujeme systémy dálkového dohledu a preventivní údržby.< Zpět do rubriky
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již 20 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up