FCC průmyslové systémy
+420 472 774 173
info@fccps.cz
Praha
Ústí nad Labem
Ostrava
Bratislava
PO - PÁ
8:00 - 16:00
E-shop
Banner rubrika 1

CANopen

IXXAT produkty jsou ideálním řešením síťové technologie CAN, CAN FD, CANOpen, DeviceNet, SAE J1939. Technologie IXXAT zprostředkuje komunikaci uvnitř Vašeho stroje a mezi jednotlivými komponenty.

Koupit v eshopu

IXXAT produkty jsou ideálním řešením síťové technologie CAN, CAN FD, CANOpen, DeviceNet, SAE J1939. Technologie IXXAT zprostředkuje komunikaci uvnitř Vašeho stroje a mezi jednotlivými komponenty. Využití CAN – Fieldbus, Průmyslový Ethernet či Automobilový průmyslu.
Průmyslová Automatizace - řešení konektivity pro stroje a vývoj pokrývající hardware, software a služby pro CAN, průmyslovou sběrnici a průmyslový Ethernet.

CAN Interface – možnost výběru interního či externího připojení dat počítače s různými typy komunikačních systému CAN či CAN FD. Interface spojení - PCI, PCIE, PCIe Mini, PCIe 104, PC104, USB, XMS, Ethernet, Bluetooth. Snadný servis, analýza či diagnostika stroje.
 
CAN REPEATERS – umožňují koordinaci různých signálu dle potřeby. Disponují galvanickou izolací a jsou odolné vůči EMC signálu. Zařízení nejsou určena k prodloužení signálu.
 
CAN BRIDGE&GATEWAYS – umožňují sestavu různých síťových topologií. Implementace CAN nebo CAN FD na větší ploše s větší možností konfigurace topologie sítě. Komunikační protocol CAN lze implementovat do dalších vrstev jako je Bluetooth, Ethernet či Profinet.
 
MULTI-PROTOCOL PC INTERFACES - flexibilní řešení, které umožňuje stáhnout požadovaný průmyslový protokol o standardizovaného hardwaru Ethernet. Podporuje Ethernet, Profinet, Profinet FO, EtherCAT, EtherNEt/IP, Powerlink, MOdbus-TCP, Profibus

CAN/CANOPEN PLC EXTENSIONS - moduly CANopen HMS umožňují systémovým integrátorům snadno a levně integrovat pole CANopen s průmyslovou automatizační technikou SIMATIC.< Zpět na produkty
Eshop
Youtube
Magazín
Kalalog
Kalalog
FCC průmyslové systémy


Již 20 let na českém trhu

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, zastupující významné výrobce v oblasti průmyslové automatizace a telekomunikační techniky. V oblasti průmyslové automatizace zahrnuje naše nabídka spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Naší významnou specializací jsou systémy pro strojové vidění využívané v oblasti výrobní automatizace a kontroly kvality. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie a disponujeme i vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím včetně vývoje softwaru.

up